HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gmd Mobilya Dekorasyon 1995 Yılında Zekeriya ÜÇKARDEŞLER Tarafından Bursa'da Kurulmuştur. Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı Amaçlayan Sürekli Gelişen Teknoloji İle Birlikte Gelişmeyi Kendine Amaç Edinen Firmamız İçin, Müşteri Memnuniyetini  Her Zaman Ön Planda Tutmak Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak Öncelikli Görevimizdir. Kaliteli Ürün Yada Hizmet Rastlantıların Değil Sistemli Çalışmaların Sonucudur. İmalat Alanımız Ve Makinalarımız, Uzman Kadrolarla Birlikte Sürekli Yenilenmektedir. Buda Üretim Sahamızın Sürekli Güçlü Şekilde Büyüdüğünü Göstergesidir.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız, Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, Yüksek Standartlarda, Yenilikçi Üretim ve Ürünleri Sürekli Geliştirip, Farklı Yaşama Biçimlerinin Kullanım Alışkanlıklarına Uygun Üretmektir